Style Selector

Choose your color

Choose your Layout

Backgrounds for boxed

style2
Atatürk Caddesi 56/48 Maltepe

Maltepe Etüt Merkezi

Hızlı. Etkili. Kalıcı.

Özel Eğitim Kurumu

İlköğretim İngilizcesi


Bu programımızda asıl hedefimiz öğrencilerimizin İngilizceyi  bir ders olarak değil bir dil olarak görmelerini sağlamaktır. Bu hedefimiz doğrultusunda eğitim sistemimiz ezber yada kitap odaklı olmayıp öğrencilerimizin dili etkili bir şekilde kullanımına yöneliktir. Seviye Belirleme Sınavı neticesinde oluşturduğumuz gruplarımız maksimum 15 öğrenciden oluşmakta ve öğrencilerin öğrendikleri  gramer yapılarını yine öğrendikleri kelimelerle kullanmaları sağlanmaktadır. Bir yıl boyunca sürecek olan programımızda öğrencilerimiz 120 saat dersin yanısıra hafta içi  katılacağı ‘’speaking class’’ ile de konuşma yetisini pekiştireceklerdir  

NEDEN İLKÖĞRETİM İNGİLİZCESİ?

 Çocuğunuza İngilizce öğretmek için geç kalmayın.Yapılan çalışmalara göre 14 yaşından sonra dil öğrenimi zorlaşmakta ve daha fazla çaba istemektedir.   2 Ay içinde çocuğunuzdaki değişimleri farkedecek, ortalama 1 yıl sonunda da kendi ifade edebildiğini ve karşısındakini rahatlıkla anlayabildiğini göreceksiniz.  İngilizce öğrenimine erken yaşta başlayan çocuklar İngilizceyi doğal bir şekilde eğlenerek öğreneceklerinden, özgüvenleri artacaktır ve daha sonraki kariyer planlamalarında daha önde olacaklardır.
Erken yaşta ingilizce eğitimine başlamak, çocukların dile hâkimiyetini arttıracak ve bir yetişkinden daha kısa sürede ve daha iyi İngilizce öğrenecektir. 

• Konuşma, Okuma, Yazma ve Dinleme yeteneklerini geliştirecek özel aktiviteler ile çocuklarınız kendinden emin olarak konuşacaklar. 

• Çocuğunuz İngilizce öğrendikçe ve farklı kültürlerden arkadaşlar edindikçe, her türlü eğitime farklı bir şekilde bakacak, ömür boyu başarılı bir öğrenme çizgisi yakalayacaktır.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras lacus metus, convallis ut leo nec, tincidunt eleifend justo. Ut felis orci, hendrerit a pulvinar et, gravida ac lorem. Sed vitae molestie sapien, at sollicitudin tortor, id vestibulum purus. Donec euismod accumsan felis, egestas lobortis velit tempor vitae.

Integer eget velit fermentum, dignissim odio non, bibendum velit. Suspendisse tristique, dui a molestie lobortis, est enim imperdiet augue, in ornare nunc mauris in lorem. Donec tortor felis, vulputate ut pulvinar ac, fringilla quis nisl. Cras laoreet iaculis quam, ut ultrices quam eleifend eget.

  • Awesome HTML Template

    Vivamus sodales nisi sed massa pretium, nec rutrum tortor lacinia. Nulla ultrices posuere

  • 55+ HTML Pages

    Vivamus sodales nisi sed massa pretium, nec rutrum tortor lacinia. Nulla ultrices posuere

  • Setup it in Minutes

    Vivamus sodales nisi sed massa pretium, nec rutrum tortor lacinia. Nulla ultrices posuere

seta